Прикарпаття готове до опалювального сезону на 95%


Про підготовку до нового опалювального сезону 2020-2021 роки йшлося сьогодні на онлайн-нараді у голови Івано-Франківської ОДА Віталія Федоріва.

Начальник управління житлово-комунального господарства департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, комунально-житлового господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації Ігор Гунін зауважив, що рівень підготовки до опалювального сезону по різних напрямках складає від 95 до 97 відсотків, пише пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Слід зазначити, що в житловому господарстві до роботи в зимових умовах підготовлено 3715 житлових будинків, у тому числі відремонтовано 319 покрівель, 54 системи гарячого водопостачання, 329 систем холодного водопостачання, проведено промивання 183 опалювальних систем та ремонт електрощитових у 263 житлових будинках. У соціальній сфері до осінньо-зимового періоду підготовлено 759 шкіл, 286 дитячих садків та 728 закладів охорони здоров’я.

Йшлося й про готовність об’єктів водокомунального господарства, теплоенергетики, рівень розрахунків підприємств за електроенергію та за житлово-комунальні послуги населенням.

Зауважувалося, що заборгованість жителів області зі сплати за постачання та розподіл природного газу становила 244 млн.грн, за постачання теплової енергії та гарячої води – 127,2 млн. грн, за постачання та розподіл електричної енергії – 88,9 млн.грн, за управління багатоквартирним будинкам – 67,8 млн.грн, за централізоване водопостачання та водовідведення – 61 млн.грн, за надання послуг із вивезення побутових відходів – 32,9 млн. гривень.

Керівникам профільних структурних підрозділів ОДА, підприємств теплоенергетики доручено вирішити питання своєчасного початку опалювального сезону.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!