Суд у справі Максима Булієнка відклали через нетверезого свідка


Сьогодні, 10 грудня в Івано-Франківському міському суді відбулось засідання у справі Максима Булієнка, якого підозрюють у нанесенні важких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті Олександри Щеглової.

Справу веде суддя Деркач, прокурор Данищук. На початку засідання суд заслухав свідчення лікаря інтенсивної терапії Євгена Грущака, інформує кореспондентка Бліц-Інфо з зали суду.

Він розповів, що Щеглову бачив тільки двічі - в день коли її привезли та у день смерті. 

"Пацієнтка була у важкому стані коли приступила у наше відділення. У неї були травми у ділянці голови та післяопераційні рани. У історії хвороби було записано, що її побив співмешканець", - каже лікар.

За його словами, в останній раз коли він бачив потерпілу, Щеглова самотужки вирвала зонд, тож їй прийшлось зробити інтубацію легень. Це трапилось вдень, а вже ввечері вона померла.

Наступним суд заслухав свідчення друга обвинуваченого та сусіда потерпілої Євгена Іванова. Він розповів, що напередодні Миколая минулого року він перебував в одній компанії разом з Олександрою та Максимом.

"Вийшовши з "Делікатесу" ми почали планувати, що робити далі. Тоді Максим запропонував поїхати в гості до Вітушинського. Ми прохи посиділи, а потім пішли спати. Зранку я пішов за пляшкою щоб похмелитись. Десь через 20 хвилин ми вже сиділи за столом. Тоді Щеглова почала обурюватися, чому Максим наливає їй менше ніж іншим. Між ними виник маленький конфлікт. У коридорі вона намагалась його штовхнути, сперлась на двері і вони відчинились тож Олександра впала на унітаз", - зауважив свідок.

За його словами, коли Максим підняв дівчину вона знову відштовхнулась від нього і знову вдарилась до унітазу, який стояв у коридорі.

Втім, під час допиту прокурор зауважив, що від свідка йде різкий запах алкоголю. Відтак суддя вирішила перенести допит Іванова до наступного разу. Тож суд переніс засідання на 13 годину 29 січня.