Свідок у справі побитої до смерті франківки каже, що її звинувачують у пиятиці безпідставно


Сьогодні, 29 січня в Івано-Франківському міському суді відбулось засідання у справі Максима Булієнка за нанесення важких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті Олександри Щеглової.

Сьогодні суд допитав сусіда Олександри Щеглової - Євгена Іванова та друга сім'ї потерпілої Валентину Єлькіну, інформує кореспондентка Бліц-Інфо з зали суду.

Вона розповіла, що декілька разів бачила Олександру разом із Максимом.

Після середини червня 2017 року свідок бачила побиту дівчину. У неї була розбита губа та гематоми на обличчі. Про те, що це зробив Максим їй розповіла мама Олександри. Після цього свідок сама розмовляла з дівчиною.

"На поминках я вперше побачила Іванова. На моє запитання, що трапилось того дня він розповів, що він намагався розборонити Максима та Олександру, втім Булієнко відштовхнув його", - зазначила свідок.

На запитання суді, чи Олександра вживала багато алкоголю свідок розповіла, що дівчина багато не пила, а тільки могла пригубити. Тож, слова попереднього свідка були не правдивими.

Заслухавши свідка суд призначив наступне засідання на 15 годину 6 березня та 15 годину 19 березня.

Крім того, у обвинуваченого закінчується термін щапобіжного заходу, а саме тримання під вартою. Традиційно прокурор клопотав продовжити запобіжний захід терміном на 60 днів. Водночас представник Булієнка просив змінити його на домашній арешт.

Повернувшись з нарадчої кімнати суд підтримав позицію прокурора та продовжив запобіжний захід до 29 березня.

Нагадаємо, між 29-річним Максимом Булієнком та його співмешканкою 36-річною Олександрою Щегловою виник конфлікт. Чоловік відлупцював жінку до втрати свідомості. За декілька днів вона померла у лікарні. Інцидент стався у чужій квартирі на вулиці Коновальця, де компанія розпивала спиртне.

Відтак 24 січня в Івано-Франківський міський суд призначив чоловіку тримання під вартою терміном на 53 дні, без права внесення застави. А 13 березня, суд призначив Максиму Булієнку тримання під вартою до 11 травня.

Батьки померлої хочуть, щоб Булієнко відповів за вчинене. Та побоюються, що його родичі, які працюють у судах, можуть врятувати чоловіка.

До теми: Сім'я побитої до смерті франківки вимагає компенсації від чоловіка-вбивці

Франківець, який забив співмешканку до смерті, частково визнав свою вину

Мама побитої до смерті франківки каже, що лікарі були вражені побаченим

Пили разом, побиття - не бачив: У справі Булієнка допитують свідків

Свідок у справі побитої до смерті франківки розповів про події того дня

Мама звинуваченого у вбивстві співмешканки каже, що в них була ідилія в стосунках

Суд у справі Булієнка: Медики швидкої розповіли, як госпіталізували побиту Щеглову

Суд у справі Максима Булієнка відклали через нетверезого свідка

Не бив, а відштовхнув ногою: Свідок у справі Булієнка розповів про події того дня