В Івано-Франківську запрацювали чергові дитячі садки


З 1 липня в Івано-Франківську працюють чотири чергові заклади дошкільної освіти.

Це — ДНЗ №1 «Калинонька» (вул.Вовчинецька, 9), ДНЗ №3 «Бджілка» (вул.Гетьмана Мазепи, 40б), ДНЗ №4 «Калинова сопілка»  (вул.Вовчинецька,  133), ДНЗ №35 «Вишиванка» (вул.Хіміків, 4г).

"Головне завдання на ці місяці — зміцнення та оздоровлення дитячого організму, збагачення емоційними враженнями, розвиток пізнавальних здібностей. Кваліфікований медико-педагогічний супровід, цікаві фізкультурно-оздоровчі заходи, краєзнавчо-туристична, експериментально-дослідницька діяльність дітей, якісне харчування, педагогічний догляд – все це пропонується в закладах дошкільної освіти міста для задоволення потреб багатьох родин та забезпечується під час організації різноманітної діяльності дітей, дозвілля та розваг, прогулянок та екскурсій у природу", - зазначають у пресслужбі МВК.

Основним пунктом в режимі дня є виконання комплексу фізкультурно-оздоровчих заходів: щоденна ранкова гімнастика та гімнастка після сну; фізкультурні заняття, екскурсії, туристичні походи, розваги, фізкультурні свята. 

"Попереду два чудових місяці.  Подбаймо разом, щоб дітям  дісталось вдосталь  цілющих променів, пізнавальних прогулянок та цікавих вражень. Кожен з нас хоче бачити дітей щасливими та успішними, але основне, щоб вони були здоровими", - акцентують у пресслубі.