Дві прикарпатки на інвалідних візках змагаються за звання найкрасивішої українки

news-image: Дві прикарпатки на інвалідних візках змагаються за звання найкрасивішої українки
У Краматорську з 12 по 16 листопада відбудеться фінал восьмого відкритого Всеукраїнського конкурсу серед дівчат на інвалідних візках «Краса без обмежень 2018».

Випробувати свої сили вирішила Марія Місюк з Івано-Франківської області, інформує Бліц-Інфо.

Дівчина веде активне життя та приймає участь у різноманітних заходах для висвітлення проблем з якими стикаються люди з інвалідністю. Марія переконує всіх, що люди з інвалідністю мають працювати, що вони також відповідальні та дієві робітники. Крім того, молода прикарпатка займається танцями та полюбляє фотографуватись.

Світлина від Марини Ростоптаної.

Націлена на перемогу і мешканка Франківська Христина Сирова–Ковалишин, директор Благодійної Організації «БФ «Хребет» по роботі з людьми з інвалідністю, практикуючий психолог, письменниця та авторка 4-х книг, мотиваційний тренер. Володіє англійською та польською мовами.

"Христина має такі захоплення: література, поезія, психологія, громадська діяльність, мистецтво, кіно, театр, самоосвіта та самовдосконалення, подорожі. Основна мета в житті - мотивувати інших людей для подолання перешкод на шляху до щастя",- повідомляють на сторінці конкурсу.

Світлина від Марини Ростоптаної.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 01.11.2018 19:42