Легендарний сотник УПА підтримав висунення Кошулинського в Президенти

news-image: Легендарний сотник УПА підтримав висунення Кошулинського в Президенти
18 листопада 2018 року екс-віце-спікер Верховної Ради України , кандидат на пост Президента України Руслан Кошулинський побував з візитом на Прикарпатті та провів зустрічі у Надвірній та Богородчанах.

Окрім того, Руслан Кошулинський разом з головою Івано-Франківської обласної організації ВО “Свобода”, депутатом обласної ради Михайлом Короликом  відвідали легендарного сотника УПА, політв’язня Мирослава Симчича, що з дружиною проживає у Коломиї, пише прес-служба "Свободи".

За свою боротьбу 95-річний ветеран УПА Мирослав Симчич 32 роки 6 місяців і три дні провів у радянських таборах. Проте, він ні на секунду не пошкодував про своє рішення піти в УПА, щоб захищати Україну. А прославився  Симчич боєм за Космач у січні 1945 року, коли разом зі своїми побратимами – Березівською сотнею, в якій воювали понад 200 упівців, знищив каральний полк НКВС, а це майже 400 осіб.Слід зазначити, реабілітували сотника лише минулого року - через 30 років після вироку.

Під час зустрічі обговорили політичну ситуацію в Україні та наближення виборів. Зайшла мова й про одвічного ворога українців та України.

Мирослав Симчич побажав віри, наснаги і сили в боротьбі за визволення України від московського загарбника.

"Я щодня молюся до Бога за перемогу націоналістів. Бо поки до влади не прийдуть націоналісти наша держава не буде такою ,як вона має бути", - каже Симчич.

Також сотник УПА підтримав висунення Руслана Кошулинського на пост президента як єдиного кандидата від націоналістичних сил

"Поки ми не знищимо Москву - спокою не будемо мати! Я скоро відійду, а ви ті, на кому триматиметься Україна", - сказав Мирослав Симчич.

Світлини Богдана Досюка

До теми: Кошулинський в Богородчанах: Влада ставить українців за межу виживання


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.11.2018 08:51
загрузка...