Суд у справі Максима Булієнка відклали через нетверезого свідка

news-image: Суд у справі Максима Булієнка відклали через нетверезого свідка
Сьогодні, 10 грудня в Івано-Франківському міському суді відбулось засідання у справі Максима Булієнка, якого підозрюють у нанесенні важких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті Олександри Щеглової.

Справу веде суддя Деркач, прокурор Данищук. На початку засідання суд заслухав свідчення лікаря інтенсивної терапії Євгена Грущака, інформує кореспондентка Бліц-Інфо з зали суду.

Він розповів, що Щеглову бачив тільки двічі - в день коли її привезли та у день смерті. 

"Пацієнтка була у важкому стані коли приступила у наше відділення. У неї були травми у ділянці голови та післяопераційні рани. У історії хвороби було записано, що її побив співмешканець", - каже лікар.

За його словами, в останній раз коли він бачив потерпілу, Щеглова самотужки вирвала зонд, тож їй прийшлось зробити інтубацію легень. Це трапилось вдень, а вже ввечері вона померла.

Наступним суд заслухав свідчення друга обвинуваченого та сусіда потерпілої Євгена Іванова. Він розповів, що напередодні Миколая минулого року він перебував в одній компанії разом з Олександрою та Максимом.

"Вийшовши з "Делікатесу" ми почали планувати, що робити далі. Тоді Максим запропонував поїхати в гості до Вітушинського. Ми прохи посиділи, а потім пішли спати. Зранку я пішов за пляшкою щоб похмелитись. Десь через 20 хвилин ми вже сиділи за столом. Тоді Щеглова почала обурюватися, чому Максим наливає їй менше ніж іншим. Між ними виник маленький конфлікт. У коридорі вона намагалась його штовхнути, сперлась на двері і вони відчинились тож Олександра впала на унітаз", - зауважив свідок.

За його словами, коли Максим підняв дівчину вона знову відштовхнулась від нього і знову вдарилась до унітазу, який стояв у коридорі.

Втім, під час допиту прокурор зауважив, що від свідка йде різкий запах алкоголю. Відтак суддя вирішила перенести допит Іванова до наступного разу. Тож суд переніс засідання на 13 годину 29 січня.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 10.12.2018 15:17
загрузка...