Унікальний будинок для сиріт з інвалідністю відкрили на Прикарпатті

news-image: Унікальний будинок для сиріт з інвалідністю відкрили на Прикарпатті
У п'ятницю, 12 липня у селищі Обертин Тлумацького району відкрили Будиночок сиріт з інвалідністю "Оселя Віри, Надії та Любові".

Туди засилилися четверо молодих людей - Уляна Белей, Любов Оробець, Василь Рибарук та Ігор Човпило, які ще зранку перебували в інтернатах, пише Бліц-Інфо.

Площа основної частини будинку 72 метри квадратних (з них - 51 метр квадратний жилої площі. Частина побудови із цегли, частина з глини та дерева. Будинок має літню кухню та інші будівлі, які теж використані для потреб спільноти, зокрема майстерня.

Будиночок сиріт з інвалідністю “Оселя Віри, Надії та Любові” - перший в Україні будинок підтриманого проживання, що створюється у співпраці волонтерів, влади обласного рівня та місцевої громади.

Фінансування поточної діяльності очікується за рахунок бюджетних коштів у форматі соціального замовлення послуги підтриманого проживання повнолітніх осіб з інвалідністю. 

"Перед ними непростий шлях адаптації, здобуття нових навичок, навчання, інтеграції в громаду. Оселя - середовище можливостей, місток до іншого життя, "вудка", а не "риба". Вдячні усім, хто допоміг! Попереду ще дуже багато роботи. Життєві історії успіху наших перших поселенців можуть змінити на краще життя сотень інших людей з інвалідністю",- зауважують в Українській благодійницькій мережі.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 16.07.2019 19:09
загрузка...