Відома франківка здійснила мрію 8-річного хлопчика на очах у мільйонів глядачів

news-image: Відома франківка здійснила мрію 8-річного хлопчика на очах у мільйонів глядачів
У півфіналі вокального шоу Голос країни-9 команда проекту влаштувала несподіваний сюрприз для 8-річного Данила, який бореться з онкологією вже три роки.

Понад усе підопічний Здійсни мрію Даня Чобанюк мріяв познайомитися з відомою франківкою Тіною Кароль і заспівати разом з нею пісню Україна – це ти, пише 1+1.

І для хлопчика, і для зіркового тренера до останнього ця зустріч була повною несподіванкою. Даня думав, що просто їде на концерт. І навіть коли з автівки хлопчика зустріла куратор проекту, телеведуча Лідія Таран, він не здогадався, що став головним героєм справжньої спецоперації здійсненя мрій.

Разом з Лідією Даня спостерігав за вокальним шоу з віп-сектору, коли до нього підійшла ведуча Катерина Осадча, яка і розповіла усім глядачам про давню мрію хлопчика.

Розчулена Кароль одразу підійшла до Дані і не могла стримати емоцій:

Мій зайчику, привіт! Це правда, що про тебе розказали? Ти справжній боєць!

А потім, під акомпонемент оркестру, вони заспівали пісню Україна – це ти. Усе це відбувалося у прямому ефірі, на очах у мільйонів глядачів.

Куратор проекту Лідія Таран розповіла зворушливу історію хлопчика:

«У Дані рак. Після 8 курсів хіміотерапії українські лікарі відправили хлопчика на лікування до Італії. Там він дуже сумував за батьківщиною і увесь час слухав пісню Тіни Кароль «Україна – це ти». Хлопчик повернувся в Україну з вірою, що вже повністю одужав. Відтоді Даня увесь час, щодня, наспівує її пісні. І дуже мріяв заспівати про Україну разом з Тіною Кароль!»


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.04.2019 22:12