Як іванофранківцям пережити добу без води

news-image: Як іванофранківцям пережити добу без води
30 липня мешканці міста та усі абоненти КП"Івано-Франківськводоекотехпром" на добу залишаться без води.

КП "Івано-Франківськводоекотехпром" буде проводити планово-попереджувальний ремонт об'єктів централізованого водопостачання, які потребують повної зупинки подачі води в місто. Тому з 06:00 год 30 липня до 06:00 год 31 липня буде повністю припинене холодне водопостачання.

В прес-службі «Водоекотепрому» кореспондентці Бліц-Інфо повідомили, що запланований великий об’єм робіт.

«Це і профілактика, чистка резервуарів, знезараження води. В 6 ранку ми перекриємо воду, але самопливом ще буде трішки текти. Наступного дня ми увімкнемо воду, але не можемо дати гарантії, що не буде пориву, коли люди масово кинуться до кранів. Воду можна буде споживати відразу, але якщо у вас старі труби, то краще трішки спустити», - радять в прес-службі.

Франківців закликають запастися водою для питних і господарських потреб на 24 години. Тож варто напередодні ввечері набрати кілька ємностей з водою. Втім, якщо ж ви забули це зробити, є два варіанти виходу з ситуації.

Перший – це купити бутильовану воду в магазині. Вартість пляшки 6 літрів від 20 грн., в автоматах з водою, що розміщені у супермаркетах 1 літра коштує гривню.

Другий варіант – набрати води з джерела.  Загалом у Франківську є три джерела: на вулиці Ленкавського, біля міського озера та в міському парку культури. Втім, за словами прес-секретаря «Водоекотехпрому» Володмира Шпега, тут є один нюанс.

«Минулого тижня ми робили забір води на аналіз з джерела на вулиці Ленкавського. По хімічному складу там все добре. Втім, ми радимо її кип’ятити, а не споживати сирою, щоб не довелося проводити час у вбиральні. За всі інші джерела в місті ми не відповідаємо, адже це підшкірна вода», - каже Шпег.

Якщо ж ви таки хочете попити природньої джерельної водички, то неподалік Франківська є ряд джерел, які користуються підвищеним попитом у населення. Це «Княжа криниця» в с. Крилос на території музейного комплексу в Галицькому районі, «Духова криниця» між с. Сілець та смт. Єзупіль Тисменицького району, джерело «Під горою» в с. Підгір’я Богородчанського району та в с. Підлісся на вул. Шевченка Тисменицького району, джерело в с .Нова Гута Тисменицького району.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.07.2019 07:35
загрузка...