Зеленський у Франківську: Хочу, щоб тут був сучасний аеропорт

news-image: Зеленський у Франківську: Хочу, щоб тут був сучасний аеропорт
Сьогодні, 2 серпня президент України Володимир Зеленський з робочою поїздкою перебуває в Івано-Франківській області.

Спершу Глава держави прибув у франківський аеропорт, де відбувалсь нарада щодо реконструкції терміналу та інфраструктури аеропорту в обласному центрі та розвитку регіону Українських Карпат, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Зокрема під час наради президент поцікавився, що потрібно для реконструкції летовища і скільки для цього потрібно грошей.

Директор аеропорту Петро Осипенко відповів, що терміново треба відремонтувати злітно-посадкову смугу і термінал. Вже розроблені проекти, але це дуже дорого коштує.

"Аеропорт планує будувати нову смугу, щоб приймати великі літаки, тоді буде сенс реконструювати термінал", - зауважив директор.

Володимир Зеленський у свою чергу звернувся до нардепа Олександра Шевченка та директора ТЗОВ "Скорзонера" Романа Родзоняка.

"Саша, це ж ваша компанія управляє аеропортом і "Буковель" ваш. Думаю ми всі зацікавлені, щоб тут був сучасний аеропорт. Ви разом з містом знаходите гроші на реконструкцію терміналу і смуги, а держава поступово вам поверне 45 мільйонів за смугу. Ми за три роки гроші знайдемо, але щоб ви не чекали - це хороший варіант. Можемо підписати тристоронню угоду з інвестором з гарантією повернення коштів. Ви будуєте, ми повертаємо. Є ще один варіант, я буду дзвонити кінцевим бенефіціарам вашої компанії і говорити з ними. Я хочу, щоб у Франківську був сучасний аеропорт",- сказав президент, очевидно маючи на увазі Коломойського.

Тож у підсумку домовились, що "Скорзонера" оплачує реконструкцію терміналу, а держава - ремонт смуги. Загалом, мова йде про 70 мільйонів доларів. 

Після наради Володимир Зеленський пішов оглядати стан аеропорту.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 02.08.2019 12:35
загрузка...