Аваков дав терористам кілька годин, після чого обіцяє "жортскі дії"


Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що найближчим часом проти терористів, які не складуть зброю, будуть застосовані жорсткі дії.

Про це міністр повідомив на урочистих заходах з нагоди проведення випуску і посвячення в захисники правопорядку випускників Національної академії внутрішніх справ України, - пише "ТСН"

"Я думаю, все ті, хто адекватний, отримає можливо ще кілька годин, щоб виконати умови, які висуває Україна. Інакше ми діятимемо адекватно і жорстко", - заявив Аваков. Щодо нападу на блокпост у Слов'янську, який стався вночі, Аваков вважає його "політичний напад на мир", який не має військового підґрунтя. Згадав очільник МВС і про втрати, які понесла Україна під час перемир'я.

"У рамках так званого мирного процесу з боку ЛНР і ДНР ми маємо, на жаль, понад 20 загиблих з нашого боку, величезну кількість поранених, випиту до дна чашу терпіння, яке закінчилося", - повідомив Аваков.

Нагадаємо, вночі в Артемівську на Донеччині терористи обстріляли військову частину з бронетехніки, а від сильних вибухів у сусідніх житлових будинках вибило вікна.