Банківський аферист видурив в прикарпатця понад 36 тисяч гривень


Один телефонний дзвінок – і мінус на кредитній картці. На Прикарпатті активізувались банківські шахраї, тому поліція краю вкотре закликає громадян не втрачати пильність.

19 липня в чергову частину Івано-Франківського РУП звернувся 40-річний прикарпатець. Чоловік повідомив, що його ошукав шахрай.

Як з’ясували правоохоронці, напередодні до заявника зателефонувала невідома особа. Чоловік представився працівником банку та сказав, що на рахунок потерпілого має надійти платіж у сумі 3300 гривень. Однак через технічні неполадки переказ здійснитись не може, тож аферист попросив надати реквізити іншої банківської карти. Довірливий чоловік повідомив дані кредитної карти, на якій були понад 36 тисяч гривень. І за лічені хвилини шахрай заблокував рахунок і «списав» всі кредитні кошти.

За фактом шахрайства поліція відкрила кримінальне провадження. В рамках розслідування проводяться розшукові заходи щодо встановлення та притягненню до відповідальності зловмисника.

Поліція Прикарпаття вкотре звертається до громадян:

не довіряйте стороннім особам, які намагаються дізнатись реквізити Ваших банківських карток;

за жодних обставин не розголошуйте конфіденційну інформацію (пін-код, номер картки), за допомогою якої зловмисники можуть привласнити Ваші кошти;

якщо ви сумніваєтесь чи дійсно вам телефонує справжній співробітник банківської установи, запитайте, коли і в яке відділення Ви можете підійти і вирішити проблему особисто, а не через телефон.

Якщо ви запідозрили, що Вас намагаються ошукати, одразу телефонуйте до поліції за номером «102».

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!