Без розваг та відзначень дат: Сич пропонує мобілізувати гроші на боротьбу з пандемією


Комісія обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків під час засідання 23 березня 2020 року виділила майже 3 мільйони гривень з резервного фонду обласного бюджету на боротьбу з коронавірусом.

Як відомо, раніше обласна рада виділила понад 2 мільйони на протиепідемічні заходи. Половину використали для закупівлі засобів індивідуального захисту та медобладнання для обласної інфекційної лікарні. Решту розділили між іншими лікарнями. Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода".

Як зауважив голова Івано-Франківської обласної ради, свободівець Олександр Сич, кошти з резервного фонду облради вичерпані. Відтак, потрібно шукати гроші в інших сферах.

«Тому я дав доручення фінансистам, аби проаналізувати з яких програм ми можемо забрати кошти, аби мобілізувати фінансовий ресурс. Давайте для себе постановимо, що у першому півріччі ми не будемо мати розважальних заходів та  масових спортивних заходів, відзначень дат, свят та концертів. Без образи представників тої чи іншої галузі, відкладімо це в бік, а мобілізовуймо гроші на боротьбу з пандемією. Це треба для порятунку всіх. Молімося, аби карантин допоміг і біда пройшла мимо. Але маємо бути готові на гіршого», – підкреслив Олександр Сич.

Водночас, голова обласної ради відзначив прикру тенденцію – шалене зростання цін на найнеобхідніше у боротьбі з хворобою.

«Я не розумію, коли в час національної біди на цьому хтось нагріває руки і робить бізнес. Бо я не розумію, чому вчора апарати штучної вентиляції легень коштували 300 тисяч гривень, а сьогодні вже 800 тисяч. Чому матеріали для пошиття масок та інших засобів протиепідемічного захисту зросли в десятки разів? Це ніщо інше, як мародерство. Якщо нація в біді і всім треба затягувати паски, то це стосується всіх. І того недобросовісного бізнесу теж. Бо рано чи пізно біда минеться, а мародерів люди згадають», – впевнений націоналіст.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!