Чи дозволять відкрити пляжі в Одесі: що кажуть в ОВА


Орендарі, які претендують на відкриття можливих ділянок для пляжного відпочинку, мають виконати низку заходів.

Про відкриття пляжного сезону в Одесі не йдеться, але будуть окремі ділянки для відпочинку, облаштовані відповідно до усіх правил безпеки. 

Про це розповів Сергій Братчук, голова Громадської ради при Одеській ОВА, в ефірі телемарафону, пише ТСН

"Ми не можемо говорити про те, що оголошено або відкрито пляжний сезон. Ми говоримо більше про сезон відпочинку. Що стосується відкриття пляжів, наразі діє наказ, який є спільним обласної військової адсміністрації та оперативно-стратегічного угруповання військ "Дунай". Наказ підписаний 24 травня. Мова про те, що орендарі, які претендують на відкриття можливих ділянок для пляжного відпочинку та купання у морі, мають виконати низку заходів до 5 червня, сьогодні-завтра ці роботи мають бути завершені", - розповів він. 

Братчук наголосив, що вони обов'язково мають перевірити якість виконаних робіт. Після цього комісія надасть свої протоколи до обласної військової адміністрації та до військового командування. 

"Тоді вже, сподіваюся буде, а можливо ні, з огляду на безпеку, підписано відповідне розпорядження ОВА і наших військових про те, що, можливо, якісь окремі ділянки пляжів будуть відкриті. Найголовніше - це безпека, і з огляду на цей пункт номер один все буде оцінюватися. Подивимось, чекати залишилось досить небагато", - підсумував Братчук. 

Нагадаємо, на одеських пляжах, не дивлячись на заборону військової адміністрації, засмагають та плавають відпочивальники. Відвідувачів навіть не зупиняє, що вздовж берегової лінії встановлені попереджувальні знаки "обережно, міни".Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!