"Classic meets Jazz"
23 Березня 2023, 18:00
![](https://blitz.if.ua/local/news/235270/332214673_1198653330793538_6693968110829915964_n.jpg)
У четвер, 23 березня, в Івано-Франківській філармонії Іри Маланюк відбудеться концерт "Classic meets Jazz". Початок о 18:00.
Авторський проєкт музиканта, композитора та аранжувальника Арсена Бучинського CLASSIC MEETS JAZZ вкотре об‘єднує на одній сцені два професійні колективи - Art Prestige Jazz Group та Академічний камерний оркестр Harmonia Nobile, які творитимуть саме для Вас живу, справжню емоцію, без фонограми, без шоу, без феєрверків, а просто музику в її чистому вигляді, музику, яка кличе думати.
CLASSIC MEETS JAZZ - Там де Класика зустрічається з Джазом.
В програмі концерту авторські композиції та аранжування Арсена Бучинського.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)