Держслужбовці поліції Івано-Франківщини пройшли семінар з лідерства


В Головному управління Національної поліції в Івано-Франківській області пройшов семінар на тему «Лідерство у публічному управлінні в умовах перезавантаження влади».

Навчання проводилися 17 жовтня для працівників структурних підрозділів поліції за сприянням Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій, пише пресслужба прикарпатської поліції.

50 учасників семінару, категорії Б та В, вкотре підвищили навики і задавали питання викладачам-професіоналам. Тема лідерства включала як виявлення і розв’язання службових конфліктів, так і формування команди та робота лідера у ній.

Перед початком семінару т. в. о. начальника ГУНП в області Василь Кіцелюк наголосив, що розвиток професійної компетентності державних службовців повинен зростати і такі навчання є необхідні:
«Держслужбовці повинні постійно вдосконалюватися, зростати і не зупинятися на досягнутому. На вас покладена ноша відповідальності за доручену справу, завоювання довіри і поваги до державної служби загалом».

Відтак, держслужбовці прослухали лекції, а наприкінці отримали відповідні сертифікати.