Директор, учні та вчителі калуського ліцею створили музичний гурт


У Калуському ліцеї №5 вже три роки існує музичний колектив «Атмосфера». У складі гурту грає директор, вчителі та учні. Мета — розвинути та показати творчі здібності вихованців навчального закладу.

У коментарі «Вікнам» директор ліцею №5 Мирослав Кусень розповів, що ідея виникла в 2019 році, коли він побував у Вінниці, де директори обмінювалися досвідом. Там побачив, що одна із шкіл має свій музичний гурт. Ідея сподобалася, тож, вирішив обговорити цю ідею із заступникцею з виховної роботи Іванною Смій, яка підтримала ініціативу.

За 3-4 місяці учасники «Атмосфери» почали збиратися на репетиції, які проводили в кабінеті музики. Виступали поки що тільки в навчальному закладі.

Цьогоріч колектив вирішив взяти участь у міському етапі обласного конкурсів вокальних та інструментальних гуртів. Спеціально до конкурсу музиканти виконали композицію канадського співака і поета Леонарда Коена «Hallelujah». Обрали й тематичну локацію — Церкву Успення Пресвятої Богородиці УГКЦ.

Наразі учасниками гурту «Атмосфера» є: Дмитро Шеркунов — саксофон, учень 8 класу, Максим Карпінський — акордеон, учень 10 класу, Денис Карпінський — акордеон/маракаси, Євген Підгаєцький — гітара, учень 8 класу, Ірина Бойчук — флейта, учениця 9 класу, Михайло Давидюк — ударні, учень 8 класу, Євгенія Німак — скрипка, учениця 7 класу, Іванна Смій — скрипка, художній і музичний керівник гурту, Володимир Чабаранок — гітара, вчитель економіки та географії, Мирослав Кусень — гітара.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!