Дівчина у вінку з донбаського вугілля потрапила на обкладинку журналу у США


Обличчям чергового номеру Ukrainian Chicago стала українка зі сходу України Марина Семенова, віце Міс Українська Діаспора 2014, зі сторінок журналу розповідає читачам у США свою правду про охоплений війною Донбас.

Спеціально для художнього оформлення її історії фотограф Оксана Федорук-Терлецька відзняла фотосесію “Дівчини зі Сходу” –  образ українки у вінку з вугілля, оповитої чорною вуаллю смутку.

Все своє дитинство і юність дівчина провела на сході України. Донбас, Харківщину і Дніпропетровщину вона вважає своїм домом і невід’ємною частиною України, передає VIDIA.

Три роки тому Марина Семенова перебралась США. Підтримуючи постійні зв’язки із друзями, які перебувають в оточенні сепаратистів «ДНР» та «ЛНР»,  Марина розповідає, що люди там не мають шансів висловити власну думку, якщо вона суперечить ідеям сепаратистів, — слово на окупованих територіях може коштувати життя.

Screen Shot 2015-05-01 at 12.32.19 AM

Окрім цього, дев’ятий номер Ukrainian Chicago містить репортажі із фестивалю «У пошуках Made in Ukraine», що відбувся в Києві, та показу колекцій дизайнера Олени Даць на Ukrainian Chicago Fashion Show. А також — колонку Вахтанга Кіпіані, інтерв’ю з московським фотографом Євгеном Фельдманом та інше.

Безкоштовні примірники журналу можна знайти у багатьох популярних українських місцях Чикаго.