До Львова перевезли чоловіка, який постраждав через порив нафтопроводу у Стримбі


2 жовтня на лікування до Львова транспортували 35-річного чоловіка, який отримав понад 44% опіків тіла внаслідок пориву нафтопроводу у Стримбі на Івано-Франківщині.

Про це у Суспільному повідомив виконувач обов'язків завідувача відділення реанімації Івано-Франківської обласної клінічної лікарні Володимир Протас.

За його словами, чоловіка привезли до клініки святого Луки у Львові. Ще одного пацієнта з опіками після пориву нафтопроводу у Стримбі перевели з Надвірнянської центральної лікарні в Івано-Франківську обласну. Його стан — стабільний. Жінка, яка потрапила у лікарню 30 вересня, — досі в реанімаційному відділенні.

"Вона — в тяжкому стані, але ситуація наразі більш-менш стабільна. Пацієнтка дихає самостійно, перебуває на генерації кисню, її перев'язують хірурги. Ситуація складна, але наразі контрольована. Усім трьом встановили опіки дихальних шляхів внаслідок вдихання гарячих газів горіння", — розповів Володимир Протас.

Як раніше повідомлялося, 30 вересня поблизу села Стримба Надвірнянського району стався порив нафтопроводу, що призвів до витоку нафтопродукту, а відтак і його загоряння. Внаслідок цього постраждали 9 людей. Двоє дітей, 11 та 8 років, троє дорослих, 35, 39 та 58 років, у важкому стані, з численними опіками тіла.

До теми: Вся річка у нафті, п'ятеро людей у лікарні: Голова Надвірної про катастрофу у Стримбі (ВІДЕО)

Біля Надвірної стався порив нафтопроводу. Вогонь перекинувся на будинок - є постраждалі

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!