До нацпарку на Франківщині привезли двох козуль з Вінниччини, приручених людьми


До Центру реабілітації диких тварин Галицького Національного природного парку потрапили дві молоденькі сарни з Вінничини.

Диких тварин місцеві знайшли у лісі маленькими та забрали на обійстя, де вигодували коров'ячим молоком. Втім, утримувати козуль виявилося не так просто, тож вирішили передати їх фахівцям. Про це розповіли на сторінці Eco-Halych: Wildlife Rehab, Реабілітація дикої природи, передає "Бліц-Інфо".

"У наш Центр відтворення і збереження екосистем "Касова Гора" знову потрапили молоді самці сарни європейської (Capreolus capreolus). Цього разу з с. Копіївка Дашівського района, що на Вінничині. За словами утримувачів Ірини та Володимира - двійко дитинчат сарни знайшли у лісі. Забрали. Вигодовувала їх корова. Очевидно і молока пили досхочу і необхідного корму було достатньо, бо вирізняються від своїх ровесників і розмірами і величиною пантів. Жили у сільському дворі. Звикли до людей. Утримувачі самі з нами зв'язалися і просили забрати тварин. Надалі їх чекає карантин, соціалізація з іншими тваринами свого виду у 23-х га вольєрі, із соковитою травою та чагарниками", - зазначають в Центрі. .

Природозахисники нагадують, що вилучення дитинчат диких тварин з їхнього природного середовища без вагомих причин є злочином і може завдати шкоди здоров'ю та розвитку тварин.

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!