Двоє прикарпатців — у 20-ці кулінарного шоу «МастерШеф»


17 лютого вийшов 2 випуск кулінарного шоу «МастерШеф», в якому визначилася двадцятка кулінарів-аматорів. Серед них двоє прикарпатців - Владислав Кецмур та .

22-річний Владислав Кецмур з Долини. На початку повномасштабної війни, після того, як побачив світлини з Бучі, Ірпеня, вирішив повернутися з Німеччини в Україну, пише Бліц-Інфо.

Потрапив до 80 штурмової бригади. Брав участь у звільненні Херсонщини, потім відправили служити на Луганщину. Звільнився за станом здоров’я, через проблему з серцем. Окрім бойових завдань, готував в армії. Навіть запікав кабана, якого вполювали з побратимами; запікав м’ясо в землі по 8 годин. 

До теми: Долинянин Владислав Кецмур пройшов у наступний етап «МастерШеф»-13

61-річна Галина Мартинюк з Косова. Жінка - викладачка історії в Косівському художньому коледжі. Син хоче для неї відкрити кафе, щоб там були страви галицької кухні, але сама Галина хоче набратися досвіду.

Галина активна, весь день розписаний: робота в коледжі, волонтерство, веде ТікТок, а також любить в’язати ляльки. Вдова, діти живуть далеко, розуміє, що сама має про себе піклуватися, тому стільки енергії.

Читайте також: Викладачка Галина Мартинюк з Косова пройшла кастинг на «МастерШеф»-13

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!