Ексдиректора УКБ області звинуватили у крадіжці 10 мільйонів під час будівництва школи у Чукалівці


27 вересня НАБУ і САП повідомили про підозру двом особам у заволодінні понад 10 мільйонів гривень, які мали піти на будівництво школи у селі Чукалівка Франківської громади.

Йдеться про ексдиректора Управління капітального будівництва в Івано-Франківській області та директора будівельної компанії. Їх дії кваліфікували за ч. 5 ст. 191 КК України, ч. 1 ст. 366 КК України, повідомили у Національному антикорупційному бюро України.

Слідство встановило, що у 2021 році Управління капітального будівництва в Івано-Франківській області за результатами відкритого конкурсу уклало договір з підконтрольною директору УКБ компанією на будівництво шкільного закладу на загальну суму 45,6 млн грн.

У вересні 2022 року у зв’язку з припинення діяльності УКБ об’єкт будівництва передали до Івано-Франківської міської ради та провели коригування проєктно-кошторисної документації. Як з’ясувалось, УКБ встигло перерахувати підконтрольній компанії 33,6 млн грн за роботи, виконання яких сторони зафіксували відповідними актами та довідками. Насправді ж роботи виконали лише частково, а решта, на суму понад 10 млн грн, так і залишилась на папері.

Учасники оборудки надалі заволоділи коштами та перевели в готівку через підконтрольні організації.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу. Слідство триває.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!