Франківців кличуть працювати на Локомотиворемонтномий завод


На Локомотиворемонтному заводі кипить робота. Адже на кінець року підприємство отримало замовлення від «Укрзалізниці» на майже 100 мільйонів гривень. За словами керівництва, підприємство завантажене роботою на 95 %.

Зараз тут ремонтують спеціальний самохідний рухомий склад. На сьогодні на заводі є дві дрезини: одна вже відремонтована, інша – ще в процесі. А найближчим часом мають приїхати ще дві машини, пише пресслужба Руслана Марцінківа.

«Автомоториси, колісні пари, двигунів та інших комплектуючих для колійної техніки – все це ремонтується на нашому заводі. Ми виграли тендера, адже є надійним партнером «Укрзалізниці». Крім того, будемо працювати і з комерційними підприємствами. Це дасть можливість заводу активніше працювати та залучати додаткові кошти від приватних структур. Словом, до кінця року маємо багато роботи», – підсумував Руслан Терешко.

Міський голова Руслан Марцінків час від часу навідується на завод, щоб перевірити як йдуть справи.

«Я задоволений роботою заводу. Тішуся, що вдалося зберегти таке велике підприємство. Плануємо на ньому виробляти колісні пари не лише до тепловозів, але й до вагонів. Готуємося до цього, адже це великі замовлення, після отримання яких завод запрацює ще інтенсивніше. Найбільша проблема, яка тут виникає – підприємству потрібні працівники. Тож запрошую на роботу сюди», – зазначив Руслан Марцінків.