Франківців запрошують вчити англійську з іноземцями


Третій рік поспіль громадська міжнародна волонтерська організація AIESEC проводить Language School. Проєкт створений задля підтримки та покращення запроваджених ООН Цілей Сталого Розвитку «Якісна освіта» в в Івано-Франківську, Надвірній, Долині та Бурштині.

Мовні курси дають змогу підвищити рівень англійської. Цього літа до програми в Івано-Франківську долучились більше 120 делегатів та 20 волонтерів з різних куточків світу.

Проєкт набирає популярності і цього року в Україну планують запросити більше 50 волонтерів, які будуть навчати англійської мови.

На Прикарпатті пройти курси зможуть 300 осіб. Навчання буде проводитись з 6 грудня 2019 по 17 січня 2020 та з 16 січня по 27 лютого 2020 року.

Особливістю курсів Language School є те, що вони доступні для кожного, оскільки учасники не обмежуються віком. Навчання за  символічний організаційний внесок.

Окрім цього, кожен може долучитися до організації проєкту та взяти участь у програмі Host Family - прийняти в себе вдома волонтера на 2-6 тижнів. Це дасть можливість попрактикувати англійську та перейняти іноземну культуру у власній домівці.

«Якщо у Вас виникло бажння взяти участь в нашому соціальному проекті, покращити англійську мову та поспілкуватись з іноземними ентузіастами, то запрошуємо Вас на наші курси», - запрошують організатори.

За більш детальною інформацією звертатись можна в міський локальний комітет АЙСЕК» - Івано-Франківськ за адресою вул. Шевченка, 3, а також через соцмережі Instagram (https://www.instagram.com/languageschool_if/?igshid=1tb705522css1&fbclid=IwAR3dYeRhJsJMzCg0nU27Hd0OxIsB5_ncUSfO3KAhW_2voMP1cbzHH5GD4b0) чи за номером +380969563596 - Анна-Софія.