Франківець розробив мобільний додаток для походів Карпатами


“В Похід Карпатами” - безкоштовна програма для телефонів на Android, яка поєднує в собі функції навігатора та довідника, а в майбутньому - і соціальної мережі.

Головний інструмент цього додатку - це інтерактивна топографічна карта, яка підтримується самими користувачами додатку.

  • Робота offline, тобто без підключення до інтернету (всім відомо, що в Карпатах покриття мобільним зв'язком є не всюди).
  • Низьке використання батареї. GPS навігація працює лише тоді, коли ви активно користуєтесь додатком.
  • Можливість завантажувати карти конкретних регіонів Карпат.
  • Прогноз погоди для вершин та масивів Карпат.
  • Обмін фотографіями та коментарями про об'єкти на карті.
  • Швидкий пошук джерел, колиб, розташування для табору, цікавих туристичних місць.

“Я дуже люблю гори. Часто мандрую Карпатами. Сам особисто стикався з ситуаціями, коли не вистачає води і невідомо чи є джерела попереду, або раптово починається гроза і потрібно десь заховатися. Паперові карти не завжди допомагають, інформація часто застаріла. Тому я вирішив створити мобільний додаток перш за все для себе, щоб володіти інформацією під час походів, спокійно знаходити вихід із незвичайних ситуацій. І виникла ідея поділитися ним з туристами. Поціновувачів Карпат стає все більше і більше. Піші походи з використанням мобільного додатка зможуть подарувати їм справжню насолоду красою Карпатських гір”, - впевнений  розробник мобільного додатку Роман Гелемб’юк

Додаток інтегрований із веб сайтом https://vpohid.com.ua . Його можна встановити із “офіційного” Google Play сервісу: легко знаходиться за фразою “В Похід Карпатами"