Франківки перемогли на чемпіонаті України з баскетболу

В Івано-Франківську відбулись вирішальні матчі чемпіонату України ВЮБЛ серед дівчат 2009 року народження.

Чемпіоном стала команда ОДЮСШ Івано-Франківськ, яка у фіналі переграла СДЮШОР м. Києва-ДЮСШ-3 з рахунком 72:41. Додамо, що команда Аїди Євтушенко провела весь турнір без поразок, пише Sport.if.ua.

Господарки з перших хвилин заволоділи перевагою, до середину другої чверті довели її до двозначної, а в підсумку виграли більше 30 очок.

MVP сезону стала Даліла Мурзова, яка у фіналі оформила тріпл-дабл: набрала 31 очко, зробила 24 підбирання та 10 блок-шотів. Рейтинг ефективності 49.

Також у фіналі відмітимо Уляну Космач з 10 очками та 9 підбираннями у ОДЮСШ та Анну Ренькас з 3 очками, 8 підбираннями та 5 перехопленнями у киянок.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.