Франківська СБУ повідомила про підозру зраднику з окупаційної «поліції» Запорізької області


Слідчі СБУ в Івано-Франківську оголосили підозру колаборанту, який служив у окупаційній поліції села Велика Білозерка Василівського району Запоріжжя.

Це місцевий мешканець 1980 р.н., колишній приватний підприємець, інформує пресслужба СБУ в Івано-Франківській області.

У квітні 2022 року чоловік обійняв посаду «дільничного поліцейського» у новоствореному загарбниками «відділі поліції» у Великій Білозерці.

Представив його на цій «посаді» бойовик Олексій Селіванов, тодішній «начальник міліції» Енергодара.

У псевдоправоохоронному органі окупантів фігурант виконував обов’язки «оперативного чергового» та брав участь у «патрулюваннях». Поліцай здійснював каральні функції стосовно громадян України та допомагав загарбникам зміцнювати окупаційний режим.

Серед іншого, він агітував місцевих мешканців отримувати російські паспорти та брати виплати від загарбників.

З офіційним оголошенням російською владою про створення на окупованій території Запоріжжя структур мвд рф, посади в яких зайняли російські поліцейські, колаборанта звільнили з «поліції».

Слідчі СБУ оголосили фігуранту підозру за двома статтями Кримінального кодексу:

ч. 2 ст. 111 – державна зрада;

ч. 7 ст. 111-1 – колабораційна діяльність.

Оскільки у передчутті деокупації загарбники вивозять на територію рф лише найбільш потрібних їм зрадників, після затримання правоохоронними органами України на колаборанта очікує ув’язнення на строк 15 років або довічне позбавлення волі. Розслідування здійснюють слідчі СБУ в Івано-Франківську за процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!