Франківський патрульний, перебуваючи поза службою, виявив п'яного водія


У четвер, 9 серпня близько 22-ї години патрульний поліцейський, перебуваючи поза службою, на вулиці Миколайчука побачив водія, який здійснював незрозумілі маневри автомобіле

Коли інспектор підійшов до нього, то побачив, що водій з ознаками алкогольного спяніння і викликав працівників патрульної поліції. Про це пише пресслужба патрульної поліції.

Спілкуючись із водієм, охоронці порядку які прибули, помітили явні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловікові запропонували пройти огляд на стан сп’яніння, котрий зафіксував у нього 2,72 проміле алкоголю, що в понад 13 разів перевищує допустиму норму.

У салоні знаходилась пасажирка також в стані алкогольного сп'яніння, яка поводила себе агресивно та порушувала громадський порядок.

Так, патрульні склали на чоловіка адміністративний матеріал за ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння) та відсторонили його від керування.

"Шановні громадяни! Якщо ви стали свідком правопорушення – не гайте часу, телефонуйте на лінію 102! Зробимо наше місто безпечнішим разом!", - закликають у поліції.