Франківський рибпатруль затримав нічних браконьєрів


Зважаючи на встановлення на Прикарпатті спекотної погоди, керівництво Івано-Франківського рибоохоронного патруля активізувало проведення рейдових виїздів держінспекторів в темну пору доби.

Як вже повідомлялось, рибпатрульні фіксують порушення правил рибальства на скидному каналі Бурштинської теплоелектростанції. От і 22 серпня 2019 року о 21:30 затримано двох мешканців м. Бурштин під час багріння риби (способу лову, забороненого правилами рибальства).

За фактами браконьєрства на обох осіб складено адмінпротоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства). Риби в них не виявлено. Два знаряддя для багріння вилучено. Матеріали справи передаються до суду для накладення штрафів на браконьєрів - від 340 до 680 грн.

Продовжуючи здійснення рибоохоронних заходів, рейдова група рухалась вздовж р. Гнила Липа та вийшла до Дністра. Порушень правил рибальства не зафіксовано.

Згодом 23 серпня близько першої години ночі держрибінспектори виявили та затримали на р. Дністер біля м. Галич місцевого мешканця під час незаконного лову риби. Галичанин за допомогою «водяного змія» (пристосування для утримання снасті на певній відстані від берега, місцева назва «сани») ставив свою 5-метрову сітку. На момент затримання він ще не зловив риби. Рибпатрульними вилучено як сітку, так і знаряддя для її встановлення.

На порушника правил рибальства складено адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направлено до суду для притягнення винної особи до відповідальності. Браконьєру загрожує штраф від 340 до 680 грн.

«Зазначу, що Івано-Франківських рибпатрульних можна зустріти на річках області як вдень, так і вночі. Тому раджу браконьєрам покинути свій незаконний промисел та опановувати вудку, спінінг. Закликаю всіх рибалок дотримуватись Правил любительського і спортивного рибальства», - наголосив в.о. начальника Івано-Франківського рибоохоронного патруля Ігор Корсун.

Для оперативного реагування на випадки порушення правил рибальства в Івано-Франківському рибоохоронному патрулі працює цілодобова телефонна «гаряча лінія»: (097) 392-72-80. Запрошуємо громадян до співпраці для збереження рибних запасів Прикарпаття.