Франківці привезли медалі з Міжнародного турніру «Roma OPEN» з таеквон-до

Івано-Франківська ДЮСШ №1 стала срібним призером Міжнародного турніру «Roma OPEN» з таеквон-до, який відбувся у Римі.

Наші спортсмени здобули 6 золотих, 3 срібні та 2 бронзові медалі. Про це повідомила Івано-Франківська ОДА.

Загалом у змаганнях взяли участь 600 спортсменів з 15 країн світу. Україну представили 43 спортсмени з 13 клубів. За кількістю здобутих медалей Івано-Франківська ДЮСШ №1 під керівництвом Олега та Катерини Солов’їв і Василя Вороха стала 2 у загальнокомандному заліку з-поміж 58 клубів.

"Золото" здобули: Владислав Барчук, Артур Кузьмін, Денис Липовецький, Роман Гудима; командний спаринг серед дорослих у складі Артура Кузьміна, Романа Гудими, Владислава Барчука, Артема Гаєнка.

"Срібло" - Артем Гаєнко, Денис Липовецький.

"Бронзу" виборола Дарія Томенчук.

Також у рамках «Roma open» відбувся дитячий турнір, в якому взяли участь представники прикарпатських клубів. Юні спорстмени здобули 11 "золотих", 6 "срібних", та 9 "бронзових" медалей.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.