Франківцям пропонують долучитись до створення великодньої інсталяції


До свята Воскресіння Христового Департамент культури Івано-Франківської міської ради вирішив підготувати чудову великодню інсталяцію в центрі міста – «Великоднє диво». Це буде святкове писанкове дерево, до створення якого можуть долучитися усі небайдужі франківці.

Менше, ніж за місяць ми святкуватимемо Великдень. Щоб додати хорошого великоднього настрою містянам та гостям Івано-Франківська працівники закладів культури та закладів освіти ось уже кілька тижнів натхненно готують крашанки, які стануть основою барвистого писанкового дерева в центрі міста, пише Бліц-Інфо з посиланням на департамент культури.

До створення інсталяції можуть долучитись усі охочі. Для цього пропонуємо переглянути відео, щоб навчитись як видувати курячі яйця та належним чином підготувати крашанки, прикрасивши їх кольоровими стрічками. 

Франківців, запрошують активно долучатись до акції і приносити підготовлені крашанки у наступні заклади культури:

- Міський Народний дім (вул. Вовчинецька, 188);

- Центр культури і мистецтв (вул. Т. Шевченка, 1);

- Муніципальний Центр дозвілля (вул. Набережна Стефаника, 42);

- Бібліотека-філія №3 (вул. Г. Хоткевича, 52а);

- Бібліотека-філія №14 (вул. О. Довженка, 12).

Звідти крашанки потраплять на писанкове дерево, ставши окрасою інсталяції, та будуть тішити око і серце перехожим. Хто ж захоче безпосередньо сам повісити свою писанку на дерево, Департамент культури повідомить коли, де і як це можна буде зробити.

Телефон для довідок: 75-05-91

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!