Горе-мама з Городенківщини сплатила понад 83 тисячі заборгованих аліментів на п'ятьох дітей


На виконанні в Городенківському районному відділі державної виконавчої служби з лютого 2020 року перебуває виконавче провадження про стягнення аліментів з матері на утримання п’ятьох дітей, починаючи з серпня 2019 року.

В результаті вжитих державним виконавцем заходів примусового виконання, а саме: встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України, праві керування транспортними засобами, праві користування вогнепальною зброєю, праві полювання - боржниця сплатила всю суму заборгованості по аліментах у розмірі 83 745,72 грн, штраф у сумі 16 749,14 грн та виконавчий збір 8 374,60 грн. Про це повідомили в Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції.

Нагадуємо, що батьки, які заборгували дітям аліменти понад 3 місяці потрапляють до Єдиного реєстру боржників.

Виконавці можуть автоматично арештовувати кошти на рахунках фізичних та юридичних осіб, які потрапили до Єдиного реєстру боржників, за усіма категоріями виконавчих документів, а також можуть автоматизовано отримувати інформацію про номери рахунків боржників-фізичних осіб та сум коштів, які наявні на таких рахунках.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!