Городенківський "Пробій" - достроковий чемпіон Івано-Франківської області з футзалу
25 Лютого 2024, 19:01
![](https://blitz.if.ua/local/news/243679/429680583_338141889226685_7480763383622435568_n.jpg)
25 лютого "Пробій" з Городенки обіграв франківський клуб "Ревера" у 16 турі чемпіонату Івано-Франківської області з футзалу 2023/2024. Це дозволило команді достроково стати чемпіонами.
Про це повідомили на facebook-сторінці клубу.
"Народна Команда "Пробій" (м. Городенка) після перемоги в поєдинку 16 туру Чемпіонату Івано-Франківської області з футзалу сезону 2023/24 років з рахунком 3:0 на "Реверою" стала недосяжною для конкурентів по турнірній таблиці змагань", - зазначається у повідомленні.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)