Графік безкоштовних недільних екскурсій презентували в Івано-Франківську


О 12-ій поблизу Ратуші… В Івано-Франківську стартує сезон безкоштовних недільних екскурсій. Уже 8-ий рік поспіль. Заплановано понад два десятки різнотематичних заходів. Розпочнеться сезон традиційною”Історико -мистецькою спадщиною Івано-Франківська”.

“Вечірні вогні Івано-Франківська” – екскурсійна новинка травневих оглядин. Тут жителі міста самі ж можуть обрати дату екскурсії. Шляхом голосування на відповідних інтернет-ресурсах, пише ВЕЖА.

Найбільше слухачів зазвичай збирають екскурсії для дітей. Торік чисельність таких груп сягала сотні. Тому в цьому році вирішено проводити походи за попередньою реєстрацією. Свої двері для учнів відчинить наукове містечко “Нова енергія”. Про науку у формі шоу уже знають далеко за межами Івано-Франківська.

Ще одна родзинка екскурсійного графіку – подорож до муралів на велосипедах. Будуть екскурсії до витворів ковальського мистецтва. Це – для людей із обмеженими можливостями. А от для іноземців відбуватимуться пізнавальні екскурсії англійською та польською мовами.

Торік недільні екскурсії в Івано-Франківську відвідали понад півтисячі шанувальників історії міста. Більшість – місцеві жителі.