Imagine Dragons випустили щемливий кліп про підлітка з Миколаїівщини


Американський гурт Imagine Dragons зняв кліп про 14-річного Олександра Згурського із селища Новогригорівка на Миколаївщині.

Хлопчик знявся у кліпі на пісню Crushed, який презентували 10 травня на YouTube, пише УП ЖИТТЯ.

Музиканти розповіли історію життя Сашкової сім’ї у селі Новогригорівка, яке 5 місяців перебувало під російською окупацією.

За ніч ролик опинився на 4 місці за популярністю на YouTube – а український хлопчик здобув славу.

Журналісти "Суспільного" дізналися детальніше про зйомки та долю Сашка.

Відеокліп на пісню Crushed знімали у Новогригорівці неподалік від лінії фронту. У кліпі показано наслідки російських злочинів: розтрощене село, зруйновані будинки та школа.

14-річний Сашко пережив обстріли, ховаючись у підвалі, а потім виїхав. На жаль, його сусіди загинули. 

По поверненню додому восени підліток побачив, що передня частина будинку зруйнована внаслідок російських мінометних обстрілів.

Сім’я досі живе у Новогригорівці та планує відбудувати дім – Олександр розповів журналістам, що погодився на зйомки заради цього.

"Приїхав один з Америки, фотограф і співак він, і запропонував знятися мені у цьому кліпі. Я спочатку не хотів, потім він розповів, що я можу стати відомим, що до мене можуть приїхати волонтери, допомогти будинок відремонтувати, тому я потім погодився…

Вже плиту відремонтували, а тепер чекаємо будівники мають приїхати на днях, щоб вже інше тут відремонтувати, аби можна було переїхати й жити", – сказав підліток.

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!