Івано-Франківщину приєднали до культурного маршруту «Європейський шлях кераміки»


Асамблея Європейського шляху кераміки офіційно затвердила приєднання Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського у статусі нового партнера маршруту.

Відтепер традиції і спадщина косівської мальованої кераміки стануть частиною загальноєвропейського культурного надбання. Маршрут об’єднує Німеччину, Іспанію, Францію, Італію, Нідерланди, Португалію, Великобританію, Туреччину. А відтепер і Україну, повідомляє ОДА.

Приєднання Івано-Франківщини до культурного маршруту відбулася завдяки активному комунікаційному супроводу з президентом Фонду Цілей Сталого Розвитку ООН Мауріціо Ароніки. Співпраця Івано-Франківської облдержадміністрації з ним розпочалася ще влітку 2021 року, коли він відвідував Прикарпаття у рамках робочого візиту, націленого допомогти нашій області долучитися до проєктів Цілей сталого розвитку.

Вступ України, зокрема, Івано-Франківської області, до четвертого Європейського маршруту надасть нам більше міжнародного визнання, фінансування, наведення контактів з європейськими колегами, зустрічі з Радою Європи та можливість взяти участь у тренінгах та семінарах.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!