Іванофранківців попереджають про ймовірну епідемію грипу


Незимова погода пробудила вірусні захворювання в Україні. Про це заявили в міському управлінні охорони здоров’я. Від початку епідемічного сезону на грип та респіраторні інфекції захворіло понад 37 тисяч іванофранківців. А це – кожен 7-й житель міста.

Мова про тих, хто звернувся за допомогою до лікаря, наголошують медики. Реальна цифра, припускають, може бути вдвічі, а то й утричі більшою. Між тим в Україні уже зафіксували 3 летальні випадки внаслідок грипу.

Інтенсивність процесу поширення хвороб медики, як правило, спостерігають на прикладі відвідування шкіл. Наразі фіксують порівняно низькі показники захворюваності. Проте знаходять цьому пояснення, яке не дає їм упевненості у завтрашньому дні.

Не дарма б’ють на сполох. «Український центр грипу» дає невтішні прогнози захворюваності серед українців на поточний рік.

Попри це, до профілактики грипу іванофранківці проявляють пасивність. Серед вакцинованих немає і пів тисячі містян. Статистика краща, ніж торік, відзначають фахівці. Проте цього замало, аби уникнути епідемії.

Відео: Вежа