Прикарпатці можуть знайти роботу через Telegram-канал


В Івано-Франківській обласній службі зайнятості створені та діють Telegram-канал «Hr центр Прикарпаття Робота в Івано-Франківську та області!» і «ІФОЦЗ_ПОВІР У СЕБЕ».

До цього Telegram-каналу можна приєднатися за посиланням. Метою його створення є ознайомлення з актуальними вакансіями Івано-Франківської області, найкращими пропозиціями від роботодавців, анонсами подій та секретами успішного працевлаштування. Також службою зайнятості області створено Telegram-канал «ІФОЦЗ_ПОВІР У СЕБЕ» за посиланням.

Тут розміщується інформація для людей з інвалідністю, які хочуть працювати. Усі матеріали сформовані у вигляді інформаційних повідомлень та публікацій про актуальні вакансії по місту Івано-Франківську та області. З такою інформацією можна ознайомитися саме на Telegram-каналах, які створені Івано-Франківською обласною службою зайнятості. Зауважимо, що якщо ви не знайшли потрібної вакансії, заповніть анкету шукача роботи (з такою інформацією можна ознайомитися тут), і в найкоротший термін з вами зв’яжуться фахівці служби зайнятості та повідомлять про результати пошуку вакансій за вашими вимогами.

Інформацією про Telegram-канал «ІФОЦЗ_ПОВІР У СЕБЕ» та «Hr центр Прикарпаття Робота в Івано-Франківську та області!» також можна отримати на офіційному веб-сайті обласного центру зайнятості.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!