Калуська лікарня отримала сучасний тренажер для реабілітації захисників


Відділення медичної реабілітації та фізичної терапії Калуської ЦРЛ поповнилося сучасним обладнанням для реабілітації поранених військових та постраждалих внаслідок війни.

Йдеться про тренажер G17 PRO з інтегрованим поручнем, вартістю 248,5 тис. грн. Про це в мережі повідомив очільник Калуської громади Андрій Найда.

Це стало можливим завдяки перемозі у програмі «Грант на важливу справу». Серед 100 поданих заявок тільки чотири отримали фінансову підтримку від Благодійного фонду В. Столара.

"Щира подяка команді, яка працювала над оформленням заявки на участь у конкурсі - Тетяні Сеньків – заступниці начальника управління - начальниці відділу підприємництва та грантів управління економічного розвитку міста, Михайлові Гладенькому - очільнику відділення медичної реабілітації та фізичної терапії Калуської ЦРЛ, економісту відділу контролінгу лікувальної установи – Уляні Грабарські та ГО «УФРА» (Наталії Захаровій та Сергію Гумініловичу)",- написав Найда.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!