Кіркорова внесли до переліку людей, які загрожують нацбезпеці України


Міністерство культури за поданням Служби безпеки внесло російського співака Філіпа Кіркорова до переліку людей, які створюють загрозу національній безпеці України.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства культури та інформаційної політики, передає Громадське.

У відомстві розповіли, що 11 червня до них надійшов лист від СБУ щодо Кіркорова. А відповідним наказом МКІП від 22 червня його внесли у цей список.

У Мінкульті зазначили, що процедура відбувається автоматично, оскільки згідно з чинним законодавством відомство не має повноважень вирішувати, включати чи не включати когось до списків.

Потрапляння у цей список означає, що співак тепер не зможе виступати в Україні, а українські телерадіокомпанії не будуть транслювати контент із ним. Крім того, в Україні тепер заборонено розповсюджувати та транслювати фільми за участю Кіркорова, а Держкіно не зможе йому видати державне посвідчення.

Також перебування у цьому списку є однією із причин, через яку прикордонники можуть взагалі не впустити людину на територію України.

Станом на 23 червня у списку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України, була 201 людина.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!