Комунальники лататимуть старий міст на Пасічну. Обіцяють працювати вночі


Зняти дірявий шар асфальту на найгірших частинах ділянки дороги та перестелити новий, а також полатати пішохідну частину мосту на Пасічну комунальники планують вже до 1 вересня.

Про це під час оперативної наради у міського голови повідомив директор КП «Муніципальна дорожня компанія» Віталій Бурко. Комунальник зауважив, що востаннє ямковість на мості усували взимку. Втім, на часі новий ямковий ремонт. Відтак вже до 1 вересня планують зрізати верхній шар асфальту та постелити новий, інформує Бліц-Інфо.

"Треба зрізати крайню полосу асфальту, зі сторони Витвицького, аби перестелити його повністю. Бо там жахлива ситуація, якщо не зробити зараз, то доведеться за пару місяців повністю перекривати міст, ставити блоки, як колись робили. Також треба зрізати асфальт на з'їзді з моста до набережної, бо там фури постійно розбивають дорогу. Це вже будемо робити після того, як зріжемо асфальт на Івасюка, бо техніка дуже важка і повільна, нема сенсу її туди-сюди возити. Напевне, вже за два тижні почнемо робити", - каже Бурко.

Натомість міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків зауважив, що навіть частковий ремонт на одній полосі паралізує рух на Галицькій. 

"Треба і тротуари вже привести до ладу, бо ями страшні. Але ви можете робити ремонт вночі? Бо вдень буде пекло", - поцікавився міський голова.

Віталій Бурко запевнив, що зрізати точно будуть вночі. А щодо нового асфальту, то тут потрібно домовитися, аби асфальтний завод працював вночі.

"Наприклад, надвірнянський завод вночі ніколи не працює. Будемо просити франківський, але там є багато нюансів", - резюмував комунальник.

Також він зауважив, що планують постелити асфальт на тротуарах, де раніше вже були замінені плити.

Як відомо, термін експлуатації діючого мосту на Пасічну завершується у 2021 році. Відтак, раніше міський голова повідомив, що капітальний ремонт мосту буде можливий тільки після завершення будівництва та відкриття нового мосту.