Мешканці Коломийщини перерахували шахраям 160 тисяч гривень
16 Березня 2023, 08:48
![](https://blitz.if.ua/local/news/235365/afery-150323.jpg)
Мешканці Коломийщини потрапили на гачок шахраїв. Довіряючи невідомим в мережі Інтернет та пересилаючи гроші на їхні рахунки прикарпатці позбулися близько 160 тисяч гривень.
Правоохоронці продовжують документувати факти шахрайських афер та наголошують, не робіть передплат у неперевірених інтернет-магазинах. Детальніше у сюжеті НТК.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)