На Донеччині вперше заочно судитимуть високопоставленого міліціонера-зрадника


Прокуратура Донецької області завершила досудове розслідування стосовно колишнього в.о. начальника Маріупольського міського управління міліції Олега Моргуна, який обвинувачується у перевищенні влади та участі у терористичній організації "ДНР".

Як зазначили у прес-службі донецької прокуратури, під час досудового розслідування встановлено, що 18 травня 2014 року Моргун взяв участь в прес-конференції, яку проводили представники терористичної "ДНР" — Кузьменко Д.В. та Борисов А.О. (прізвисько "Чечен") у захопленій на той час будівлі Маріупольської групи УБОЗ ГУМВС України в Донецькій області, пише 24 канал.

При цьому, міліціонер усвідомлював, що своїми діями він порушує присягу працівника органів МВС України, але байдуже поставився до цього та умисно не вжив ніяких заходів щодо звільнення захопленої адміністративної будівлі та затримання членів терористичної організації "ДНР",
— зазначили правоохоронці.

Після виходу у 2014 році на пенсію, колишній керівник переїхав до Новоазовська, тобто на тимчасово окуповану терористами територію. Знаходячись там, Моргун приєднався до бойовиків, а в березні 2015 року очолив так звану "адміністрацію" Новоазовського району.

На даний час міліціонера оголошено у розшук, Олегу Моргуну загрожує до 15 років позбавлення волі. Варто зазначити, що прокуратура Донецької області вперше впроваджує практику заочного засудження.

До слова, на Донеччині мешканці одного з сіл разом з прикордонниками виявили факт викрадення жителя Маріуполя, якого хотіли вивезти на окуповану територію Донбасу.