На фронті за невідомих обставин загинув воїн Коломийської "десятки"


Сьогодні, 6 квітня бойовики передали 10 гірсько-штурмовій бригаді тіло загиблого за невідомих обставин військовослужбовця.

Про це повідомили на сторінці бригади.

"3 квітня, у вечірній час, було виявлено зникнення військовослужбовця (ім’я з етичних міркувань повідомляти на даний час ми не будемо), без зброї. В місці зникнення військовослужбовця жодних бойових зіткнень зафіксовано не було. Військовослужбовець, попри нетривалий час проходження служби, в нашому підрозділі характеризувався позитивно, зауважень зі сторони командування не було. Спортсмен, прихильник здорового образу життя. Командування частини НЕГАЙНО прийняло рішення розпочати пошуки військовослужбовця, але першочергові пошукові заходи не дали позитивного результату. Про факт зникнення військовослужбовця повідомили всі відповідні служби. Що саме могло трапитись з військовослужбовцем – нам наразі це не відомо",- кажуть в бригаді.

Слідством розглядаються версії різні, у тому числі: втрата орієнтування і навіть викрадення. Про те, що саме трапилось можна буде розмірковувати лише після встановлення всіх обставин події.

"До останнього була надія, що він живий та з ним все гаразд. Але, на жаль, чуда не трапилось. Сьогодні, на КПВВ Мар’їнка, від представників російсько-окупаційних військ, була проведена процедура передачі тіла загиблого військовослужбовця нашої бригади. Про його ім’я, після сповіщення близьких, буде повідомлено додатково. Царство небесне тобі, брате…. На щиті…", - повідомили у "десятці".

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!