На фронті загинув захисник з Рогатинщини Ярослав Боднарчук
![](https://blitz.if.ua/local/news/243362/426159811_724835863076214_1463940062952068828_n.jpg)
"На щиті" повертається додому захисник - Ярослав Боднарчук з смт Букачівці на Рогатинщині. Серце воїна зупинилось від смертельних поранень, отриманих 6 лютого під час бою з окупантами у районі Іванівського неподалік Бахмуту.
Звістку про загибель захисника повідомила Рогатинська міська рада.
Прощання з захисником відбудеться завтра, 10 лютого.
Об 11:00 год кортеж зі загиблим українським воїном прибуде до Рогатинської громади. На головній площі міста Рогатина відбудеться поминальна панахида.
Довідково: Ярослав БОДНАРЧУК народився 5 грудня 1978 року у селищі Букачівці (нині Букачівської громади). Після закінчення у 1993 році школи у рідному селищі здобув робітничий фах у Калуші. Одружений, має доньку.
З початком повномасштабної війни добровільно вступив до лав ЗСУ. З 17 березня 2022 року майже два роки захищав Україну. Старший солдат Ярослав Боднарчук виконував обов’язки кулеметника відділення вогневого ураження 3 штурмового взводу штурмової роти.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)