На Прикарпатті чотири громади пройдуть навчання з цифрової трансформації


Городенківська, Рогатинська, Рожнятівська та Спаська територіальні громади Івано-Франківської області стали учасницям навчальної програми «Акселератор цифрової стійкості «Громада 4.0», яка реалізовується за підтримки «U-LEAD з Європою». 

Загалом організатори отримали 291 заявку від громад з усієї України. В результаті відбору учасниками ініціативи стали 52 громади, з яких 4 представляють Прикарпаття. Про це повідомляють у регіональному офісі U-LEAD в Івано-Франківській області.

«Громада 4.0 – це п’ятимісячна акселераційна програма для представників органів місцевого самоврядування. Програма допоможе створити та імплементувати діджитальні проєкти для громад задля забезпечення стійкості під час війни. Ця програма спрямована на посилення цифрової спроможності українських громад, а також підтримку нинішніх і майбутніх місцевих цифрових лідерів у розробці ними проєктів діджитал трансформації», – розповів радник з питань децентралізації та місцевого самоврядування U-LEAD Максим Чопей.

Прикарпатські громади протягом наступних місяців проходитимуть акселераційну програму, основою якої стане методика дизайн-мислення. Ця методика передбачає ітераційну розробку та тестування продуктів, орієнтованих на мешканців громад. Знаннями та досвідом ділитимуться українські спеціалісти з цифрової трансформації. Крім того, команди-учасники отримають наставників, які будуть давати професійні поради, надихати на розвиток і допомагати у розвитку.

Навчання триватиме з березня по липень 2023 року, всі заходи проходитимуть в онлайн-режимі. Учасники ініціативи зустрічатимуться 2-3 рази на місяць під час навчальних заходів. 

Зазначимо, що ініціатива «Акселератор цифрової стійкості «Громада 4.0» впроваджується ГО «SocialBoost» у партнерстві з Міністерство цифрової трансформації України та за підтримки Програми «ULEAD з Європою».

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!