На Київщині службовий пес розшукав немовля, яке п’яний батько виніс з дому


Службовий собака відшукав двомісячне немовля в одному із сіл на Київщині. Дитину виніс з хати нетверезий батько під час сварки з дружиною.

Про це повідомляє Кінологічний центр поліції в Київській області у Facebook.

Правоохоронці розповіли, що після одруження молоде подружжя ніяк не могло знайти спільної мови: чоловік зловживав оковитою та знущався зі своєї дружини. Не врятувало ситуацію й народження дитини.

Прийшовши додому напідпитку чоловік почав скандал з жінкою та в розпал сварки схопив немовля й вибіг з хати. Перелякана молодиця спробувала знайти його самотужки та коли це не вдалося, звернулася до правоохоронців.

Разом з іншими поліціянтами на місце події прибув співробітник кінологічного центру поліції Андрій разом зі своїм чотирилапим напарником німецьким вівчуром Громом. Взявши слід від будинку, Гром упевнено повів поліцейських у бік сусіднього села, де чолов’яга мав знайомих. Аби не втрачати дорогоцінний час, кінолог прийняв рішення повернутися до автівки та рушити на пошуки за кермом. Проїхавши кілька кілометрів правоохоронець побачив горе-батька з дитиною на руках обабіч дороги.

Наразі чоловік затриманий. Дитину оглянули лікарі і запевнили матір, що немовля не постраждало.

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!