На Коломийщині хочуть створити спільне комунальне лісове підприємство
![](https://blitz.if.ua/local/news/235396/pralis-570x320.jpg)
На Коломийщині голови громад хочуть створити спільне комунальне підприєство для управління лісами.
Про таку ініціативу під час етеру на ОТБ Галичина повідомив голова Коломийської громади Богдан Станіславський, інформує Бліц-Інфо.
"Сесія міської ради доручила, і я звернувся до голів 9 громад колишнього Коломийського району, про створення спільного комунального підприємства. Є Коломийське відділення облагролісу це більше 10 тисяч га і ми готові створити там таке спільне підприємство. Ми домовилися з головами, що впишемо умову, що в будь-який момент кожна громада зі своєю пайкою може вийти з комунального підприємства. Рухаємося в тому напрямку, що будемо просити облраду виділити цю частку для наших громад",- каже голова.
Якщо ж говорити про прибутки від такого підприємства, то за словами голови, вони будуть не одразу, адже спочатку більше доведеться вкладати.
"Щоб мати прибутки, треба щось вкласти. Як дорогу потрібно тримати в належному стані, так і ліс. Там треба буде зробити нові посадки, прокласти лісові дороги. Зараз ці ліси, про які йдеться, інтенсивно вирізають і ми навіть до обласної ради зверталися, щоб вплинули, адже йде несанкціонована вирізка лісів",- каже мер.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)