На Луганщині бойовики обстріляли опорні пункти ЗСУ: 4 військових поранено


На Луганщині у с. Трьохізбенка бойовики обстріляли з АГС опорний пункт ЗСУ, внаслідок обстрілу осколкові поранення отримали четверо військовослужбовців.

Про це 2 травня повідомили в обласному управлінні МВС.

"Бойовики п’ять разів з автоматичного гранатомету, мінометів та стрілецької зброї обстріляли підконтрольну українській владі територію Луганської області. У результаті обстрілів поранені четверо військовослужбовців Збройних сил України 1964, 1971, 1990, 1991 р.н. та місцева жителька", - зазначено у повідомленні. 

Згідно з повідомленням, обстріл з АГС (5 пострілів) опорного пункту ЗСУ у Трьохізбенці був здійснений  о 16.45 зі сторони смт. Слов’яносербськ (підконтрольного "ЛНР").

Того ж дня бойовики двічі (у період часу з 05.30 по 06.00 та о 22.35) зі сторони пам’ятника князеві Ігорю здійснили обстріл з мінометів (6 пострілів) та стрілецької зброї у напрямку блокпосту ЗСУ біля автостанції смт. Станиця Луганська.

З 18.30 по 18.45 зі сторони с. Весела Гора (підконтрольного "ЛНР") з АГС був здійснений обстріл блокпосту ЗСУ поблизу автостанції у м. Щастя.

Дані факти внесені до ЄРДР і кваліфіковані за ч. 1 ст. 258 Кримінального кодексу України "Терористичний акт".

Українська правда